O nás

V Centru zdravé terapie se zabýváme celostním pohledem na zdraví člověka s holistickým přístupem k životu. Používáme nejmodernější vědecké poznatky a zároveň vycházíme z tradiční východní medicíny. Naše alternativní terapie zahrnuje širokou paletu metod pro zlepšení kvality zdraví a její prevenci.

Můžete si vybrat z možností jako je energetická léčba, tibetská medicína s širokou řadou přírodních produktů EPAM. Z experimentalní medicíny nabízíme biorezonanční diagnostiku zátěží v organismu a léčbu na moderních biorezonančních a frekvenčních přístrojích stejně tak i elektromagnetické přístroje pro zlepšování zdraví a kvality vašeho života.

Dále nabízíme Fitness Face- Obličejovou  gymnastiku.

Nemáme pro vás žádnou zázračnou piluku ale můžeme vám pomoci zbavit se stresu, chronických nemocí, bolestí těla i duše.

Celostní medicína nabízí pouze přírodní způsob léčby, který nemá na tělo žádné vedlejší efekty. Po léčbě bude vaše tělo čisté od všech zátěží, které nemoce vyvolávají.
Celostní medicína nahlíží na člověka jako na celek a na rozdíl od klasické medicíny se celostní medicína soustřeďuje na pacienta a hledá příčiny vzniku nemoci. Nabídka nastrojů celostní medicíny je široká, ovšem od pacienta vyžaduje disciplínu a plné nasazení na cestě za vlastním zdravím.
Celostní medicína dokáže vyléčit vše. Od akutních bolestivých stavů až po dlouhodobá a chronická onemocnění. Délka léčby závisí vždy na zdravotním stavu pacienta a jeho spolupráci.

Nic se neděje náhodou nebo zničeho nic. Většinou několik let, měsíců, týdnů, nám naše tělo dává jasně najevo, že se mu něco nelíbí, že něco neni v pořádku. Když si těchto signálů nevšímáme, dává to více a více najevo.

pohledu duchovního: K příčinám nemocí patří neklid duše, nedostatečný pocit bezpečí, stres či potlačování sebe sama jako následek sebehodnocení, přetěžování sebe sama, pocitu viny.
Dalšími příčinami těžkých onemocnění orgánů, způsobených velkým nedostatkem vitální síly v těle, jsou trvalé trápení např. nad ztrátou někoho drahého, strádání či nenaplněná touha. Ten, kdo se nemoci postaví, prokazuje přítomnost zdravých sil ve své duši.

Rezignace vůči nemoci naopak ukazuje na vyčerpání a trvalý nedostatek síly. Díváme-li se na nemoc jako na zlo, podlamuje takový postoj naši důvěru v uzdravení, a pak nám hrozí, že jí podlehneme.

Metod alternativní léčby je mnoho a některé tady pro rychlou orientaci vyjmenujeme.

Reiki je jednou z alternativních léčebných metod, pro někoho je to meditační technika, někdo si v reiki najde nový způsob života, . Reiki nám ukazuje cestu k uvolnění, klidu a harmonii. V překladu znamena reiki „Životadárná energie“.

Pomocí Reiki lze podpořit léčbu různých onemocnění, nejen fyzických, ale i psychických. Energii je možné předávat pouze tehdy, pokud s tím osoba, které dáváme energii, souhlasí. Působení Reiki je možné i na dálku a v čase. Taková terapie nemá žádné kontraindikace a je výborným doplňkem klasické léčby. Jde o velmi vhodnou preventivní metodu a pomoc při rehabilitaci organizmu. V žádném případě se však nesnaží o nahrazení běžné lékařské péče, nestanovuje diagnózu, ale spíše běžnou léčbu doplňuje.

EFT se řadí  ve světě mezi velmi uznávané techniky patřící do oboru nazývaného energetická psychologie. Je založena na  studii, která dokazuje, že naše chybná přesvědčení a negativních emoce jsou příčinou přerušení toku energie v našem tělesném energetickém systému. To ovlivňuje náš stav zdraví.

Kvantové unášení je proces, který vás dovede k čistému uvědomění sebe sama. Obnovuje zdraví, podporuje hojení, zmírňuje bolest, zahajuje léčbu na buněčné úrovni. Kvantové unášení je nejnovější metoda a využívá nejmodernějších poznatků kvantové fyziky a pracuje na základě jemného dotyku, který tiše a nenápadně aktivuje autonomní nervový systém, jenž spontánně a bezprostředně navodí atmosféru, v níž dochází  k hlubokému léčivému procesu a hojení. Kvantové unášení působí  během několika minut a můžete se ho naučit. Rádi Vás kvantové unášení naučíme.

Elektroterapie
Myšlenka použít elektroterapii proti bolesti vznikla, když římský lékař léčil dnu tím, že pacientovu oteklou nohu položil na živého elektrického úhoře.
Elektroterapie využívá různé druhy elektrických proudů, které zlepšují prokrvení tkání, uvolňují napětí svalů nebo je naopak posilují. Působí proti bolesti a zánětu.

Detoxikační medicína je cesta pro lidi, kterým nestačí přístup klasické medicíny k jejich chronickým problémům.
Detoxikace přináší úlevu od chronických obtíží jako jsou alergie, únava, akné, astma, revmatické bolesti, bolesti hlavy, metabolické poruchy, poruchy imunity, gynekologické obtíže .


Ulehčete svým játrům, ledvinám, kůži a střevům při práci s vylučováním odpadních látek a jedů z těla. K dispozici máte četné čistící kůry a postupy klasického přírodního léčitelství.

Diagnosticko terepeutický přístroj F-SCAN 3 je přístroj pro zjišťování patogenních mikroorganismů v těle a k likvidaci plísní, bakterií, virů i parazitů.

© Copyright 2012 - Zdravaterapie.cz, tvorba webových stránek se systémem razort@email.cz.